ALANTEC Adapter światłowodowy multimodowy OM4 LC duplex (op. 30 szt.)

Dostępność: brak towaru
Cena: 218,93 zł 218.93
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Adaptery LC są wyspecyfikowanymi przez komitety normalizacyjne interfejsami światłowodowymi. Funkcjonują jako pojedyncze (simplex) i podwójne (duplex), w wykonaniach z ceramicznym lub metalowym elementem dopasowującym, a także jako adaptery wykorzystywane w technice wielomodowej.

CECHY

  • adapter do interfejsu światłowodowego LC/LC
  • dostępny dla jednomodów APC i PC oraz wielomodów OM2, OM3 i OM4
  • w zalezności od wersji adapter dostępny w kolorze beżowym, turkusowym, niebieskim i zielonym

Dane techniczne

Złącza #1 LC • Światłowód LC/PC • Światłowód LC/UPC
Rodzaj Adapter
Złącza #2 LC • Światłowód LC/PC • Światłowód LC/UPC
Zastosowanie Światłowód
Typ gwarancji gwarancja zewnętrzna
Okres gwarancji (miesiące) 24
Pozostałe parametry Rodzaj: MultiMode OM4 Transmisja: duplex Złącze: LC

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl